Sponsors Graftdijker Kermis


Alle sponsors & adverteerders op een rijtje

SPONSOROVERZICHT

Hieronder staan alle sponsors die ook dit jaar de Graftdijker Kermis helpen met de organisatie van de Kermis.

Groot materieel

Loonbedrijf Groot uit de Zuidschermer verzorgt ook in 2015 het leggen van de rijplaten op de kermis.

Resort De Rijp en schapenhouderij Van Ammers stellen het terrein voor de attracties en het volleybalveld weer beschikbaar.

Vrienden van Amstel hebben een bijdrage geleverd aan het tappen van een heerlijk Amstel biertje op de kermis.


Doeken in de tent!!!!!!

De witte vlakken in het midden worden gebruikt als projectiescherm voor de beamer.
Wilt u dit jaar een specifieke reclame-actie opzetten, neem contact op en wij tonen uw bericht gratis (eerste 5 aanmeldingen!).

Sponsort of adverteert u nog niet, maar heeft u wel interesse om dit te gaan doen, mail dan naar sponsoring@graftdijkerkermis.nl.

Er is wat ons betreft heel veel mogelijk en we willen daar graag met u over van gedachten wisselen.


SPONSOROVERZICHT


Evenementsponsors

VBD computers Avenhorn www.vdbcomputers.nl sponsort speciaal voor de jeugd


Adverteerders programmaboekje

‘t Haventje www.thaventje.com
De Daltons - Siem, Otto, Ruud
Stoop–caravanstalling en opslag
Abrahams Vastgoed www.abrahamsvastgoed.nl
Boko dakdekkers www.boko.nl
’t Kombof www.restaurantkombof.nl
Han de Vries – Keurslager www.devriesderijp.keurslager.nl
Pasterkamp installateurs www.pasterkamp-installateurs.nl
QFC Administratie&Belastingadvies www.QFC.nl
Physicall www.physicall.nl
EBD Techniek B.V. www.ebd-purmerend.nl
Plus Graft De Rijp www.plus.nl
Databouw interieurbouw b.v. www.databouw.nl
Boer Bark- www.boerbark.nl
Faber – Financieel Interim Management www.marcfaber.nl
Kinderdagverblijf Bij Margriet www.bijmargriet.nl
W-Maintenance Nederland www.w-maintenance.nl
Autobedrijf Leo de Munnik bv www.autobedrijfleodemunnik.nl
Solid Vision www.solidvision.nl
Loonbedrijf Groot Zuidschermer www.loonbedrijfgroot.nl
Jack Tol – schilderwerken www.jacktolschilderwerken.nl
VDB Computers www.vdbcomputers.nl
’t Kniphuys www.kniphuys.nl
Mijndert van Driel Meubelstoffering
Schep installatietechniek
Ten Holt CNC
Verkeersschool Hoek Bouma www.hoekbouma.nl
Koekkoek Bouw www.koekkoekbouw.nl
Resort De Rijp www.europarcs.nl/vakantieparken/resort-de-rijp
Van Ammers transporten www.vanammerstransporten.nl
Nico Kos timmerwerken
Vaarboer & Twint - personeel en diensten in logistiek
Cor Twint aardappel- en sinaasappelhandel
Bouwbedrijf Piet Groen www.bouwbedrijfpietgroen.nl
Moi-techniek www.moi-techniek.nl
Bloemen22 Driemaster
Design Line www.designlinederijp.nl
De Blije Ballon www.deblijeballon.nl
Leegwater Scheepsbevoorrading www.leegwater-sb.nl
Schoonheidsstudio Frannie www.schoonheidsstudiofrannie.nl
B&G Boasts - BRIG www.brigboats.nl
2-pk
B&G Boasts - GRAND www.grandboats.nl
Teesto - onderhouds- en aftimmerbedrijf
Kapsalon Carla www.kapsalon-carla.nl
Oudejans Administratie & Advies
Stoop Assurantiën
B&G Boats - GALA www.galaboats.nl
Vlaar Administratie & Consultancy
Praktijk ABraCaDabra www.praktijkabracadabra.nl

Doeksponsors in de tent

Mijndert van Driel Meubelstoffering
Vaarboer & Twint - personeel en diensten in logistiek
Oudejans Administratie & Advies
Stoop assurantiën
Resort De Rijp www.europarcs.nl/vakantieparken/resort-de-rijp
QFC Administratie&Belastingadvies www.QFC.nl
Jack Tol – schilderwerken www.jacktolschilderwerken.nl
Van Ammers Transporten www.vanammerstransporten.nl
Bouwbedrijf Piet Groen www.bouwbedrijfpietgroen.nl
Faber – Financieel Interim Management www.marcfaber.nl
Databouw interieurbouw b.v. www.databouw.nl
De Jong belastingadvies
De Daltons
Leegwater Scheepsbevoorrading www.leegwater-sb.nl
Ten Holt decorbouw www.vandikhoutdecor.nl
Complete tuinverzorging Groen www.pietgroen.nl
Koekkoek Bouw www.koekkoekbouw.nl
Boer Bark- www.boerbark.nl
Kinderdagverblijf Bij Margriet www.bijmargriet.nl
Sporting De Rijp www.sportingderijp.nl
Teesto onderhouds- en aftimmerbedrijf
Solid Vision www.solidvision.nl
W-Maintenance Nederland www.w-maintenance.nl
Moi-techniek www.moi-techniek.nl
Ranko schoonmaakbedrijf www.ranko.nl
Loonbedrijf Groot Zuidschermer www.loonbedrijfgroot.nl
Shell De Rijp www.shellderijp.nl
Stoop–caravanstalling en opslag
’t Kombof www.restaurantkombof.nl
Siem en Dirk de Jong
Vrienden van de Graftdijker Kermis
Verkeersschool Hoek Bouma www.hoekbouma.nl
B&G Boasts www.bgboats.nl
Wijnpaal.nl www.wijnpaal.nl
Annette's Gordijnen www.annettesgordijnen.nl
KBH Installatietechniek BV www.koelpagina.nl
Zaalvoetbal Graftdijk Veteranen 1
De Boer transport www.deboertransport.nl
Vlaar Administratie & Consultancy
Havik projectmanagement www.havik-pm.nl
Saabspecialist Zaanstad www.saabspecialistzaanstad.nl

Sponsors bingo's en loterijen

Design Line www.designlinederijp.nl
Han de Vries – Keurslager www.devriesderijp.keurslager.nl
DA De Rijp www.darijkes.nl
Bloemen22 Driemaster
Restaurant Oudejans www.restaurantoudejans.nl
De Huiskamer www.woonwinkeldehuiskamer.nl
De walvis www.lunchroomdewalvis.nl
Eeterij de Rijp
Het wapen van Munster www.wapenvanmunster.nl
Vishandel Sier De Rijp
Kapsalon Carla www.kapsalon-carla.nl
Dirk www.dirk.nl
Perfect Woman www.perfectwoman.nl
Restaurant Op West
Resort De Rijp www.europarcs.nl/vakantieparken/resort-de-rijp
’t Kniphuys www.kniphuys.nl
’t Kombof www.restaurantkombof.nl

Staat u niet, niet correct of onvolledig vermeld, meld u opmerkingen aan: sponsoring@graftdijkerkermis.nl